Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

40. Ulusal Diyabet Kongresi

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl 40. sını idrak edeceğimiz Ulusal Diyabet Kongresi 14-18 Mayıs 2004 tarihleri arasında Antalya Belek ‘te yapılacaktır. Artık geleneksel duruma gelmiş olan Diyabet Diyetisyenliği ve Diyabet Hemşireliği Sempozyumlarına da kongre kapsamında yer verilecektir.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Diyabetoloji ilmi büyük bir ivme ile ilerlemekte ve Diyabetolojiye gönül verenlerin sayıları hızla artmaktadır. Ulusal Diyabet Kongreleri de her geçen yıl artan katılımcı sayısı açısından Avrupa' nın büyük kongreleri arasında yerini almıştır. Bir kongre tarihinde 40. sına ulaşmak takdir edersiniz ki büyük bir başarıdır. Kırkıncı yıl ayrıcalığı ve özelliği olan bir yıldır. Bu nedenle programımızı çok büyük bir özenle hazırladık. Program düzenimizden de görüldüğü üzere dünyada alanlarında en saygın olan isimleri ülkemize davet ettik . Onları dinleme ve onlara güzel ülkemizin kültür, tarihi özelliklerini tanıtma olanağına sahip olacağımız için çok mutluyuz.

Kongremize ülkemizden de Diyabetoloji alanında söz sahibi pek çok değerli genç ve deneyimli bilim adamı katılmakta olup son yılların en güncel konularını sizlerle tartışacak ve kendi deneyimlerini sunacaklardır. İnanıyoruz ki ülkemizin cennet köşesi Antalya Belek’te 40. Ulusal Diyabet Kongresi bir bilimsel şölen havası içinde birlik ve beraberliğin simgesi olacaktır.

Kongrede sizlerle birlikte olmaktan onur ve kıvanç duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Olcay Gedik
40. Ulusal Diyabet Kongresi Başkanı


KONGRE SEKRETERLİĞİ

Prof.Dr.Mücahit Özyazar
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Endokrinoloji, Metabolizma ve DiabetBD
34303 Aksaray - İSTANBUL

ORGANİZASYON SEKRETERLİĞİ

Ayazmaderesi Cad. Karadut Sok.
 No: 7 34349 Dikilitaş - İST.
Tel: (0212) 258 60 20 Pbx
Faks: (0212) 258 60 78
e-mail: diabet@figur.net


 

  • Web Adresi: diabet.kongresi.info/2004