Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

VI. Rinoplasti Kursu ve II. İstanbul Uluslararası Rinoplasti Kursu

DAVET

Türk Plastik Cerrahi Ailesi’nin Değerli Üyeleri,

Derneğimizin düzenlediği “VI. Rinoplasti Kursu” bu yıl “II. İstanbul Uluslararası Rinoplasti Kursu” ile birlikte 10 - 12 Mayıs 2013 tarihlerinde Bahçeşehir Üniverstesi’nin ev sahipliğinde  İstanbul’da yapılacaktır. Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Fazıl Say Konferans Salonu’nda gerçekleşecek kursumuzun programında Türkiye’nin belli başlı özel ve kamu kurumlarının hemen hepsinden değerli dernek üyelerimizin yer almasının yanı sıra, iki yabancı konuşmacının video sunumlarıyla ve konuşmalarıyla katılacak olmalarının bilimsel programın zenginliği açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu seneki rinoplasti kursu bir kaç önemli özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Estetik ve Rekonstrüktif burun cerrahisinde önemli iki isim olan Dr. Alan Landecker ve Dr. Frederick J. Menick video sunumlarıyla ve konuşmalarıyla aramızda olacaklar. Öte yandan 11 Mayıs Cumartesi günü öğleden sonra katılımcıların teknik ve özel girişimlerini detaylarıyla paylaşacağı video oturumunun bir hayli ilgi çekeceğini düşünüyoruz. Aynı oturumun sonunda ise, hep beraber ilk defa ulusal bir toplantımızda  3D gözlükler eşliğinde üç boyutlu ameliyat videosu gösterimine tanıklık edeceğiz. Pazar öğleden sonra ise kısıtlı sayıda katılım alınacak olan heykel kursu ile 3 günlük toplantı maratonumuzu güzel bir şekilde sonlandırmayı planlıyoruz.

Geçen senelerde olduğu gibi kursun ilk günü temel tekniklere ayrılmış, böylece yeni başlayan katılımcıların daha üst seviyedeki sunumlardan daha fazla faydalanabilmeleri hedeflenmiştir. Kurs düzenleme kurulu, kursu düzenlerken her seviyeden katılımcının toplantı sonrası evine dönerken kendi bilgi dağarcığına bir şey kattığı, keyifli, üretken ve verimli bir toplantı olmasını amaçlamıştır.
Her yıl kalite açısından çıtayı bir üst seviyeye çıkararak organize edilen bu kursta katılımcılar, geniş bilgi ve deneyime sahip yerli ve yabancı konuşmacılar ile samimi bir ortamda karşılıklı tartışma olanağı bulacaktır. Toplantımıza katılmak için komşu ülkelerden gelen yabancı meslektaşlarımız ve bizlerle değerli deneyimlerini paylaşacak yabancı konuşmacılar için salonda Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe simultane çeviri yapılacağı bilgisini de büyük bir memnuniyetle vermek istiyoruz.

VI. Rinoplasti Kursu ve II. İstanbul Uluslararası Rinoplasti Kursu’nun, plastik cerrahi camiasından dostlarımızla İstanbul Boğazı kenarında yeniden bir arada olabilmek için fırsat yaratacak olmasının mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

İstanbul’un kalbinde buluşmak dileğiyle…

Düzenleme Kurulu adına
Dr. Orhan BABUCÇU


Kurs Başkanı
Prof. Dr. Orhan BABUCÇU
Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi
orhan.babuccu@bahcesehir.edu.tr

Organizasyon Sekretaryası
Koşuyolu Mh. Ali Nazime Sk. No:45 
Koşuyolu 34718
Kadıköy - İstanbul
T: 0216 428 95 51 (pbx)
F: 0216 428 95 91
rinoplasti@k2-events.com

  • Web Adresi: rinoplasti.org.tr