Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

VII. Üreme Tıbbi ve Cerrahisi Derneği Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Organizasyon Komitesi adına sizleri 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Kaya Palazzo Belek, Antalya’da gerçekleştirilecek olan VII. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Üreme tıbbı ve cerrahisi ile uğraşan kadın hastalıkları ve doğum hekimlerimizi, aile hekimlerimizi, androloji ile uğraşan hekimlerimiz ve embriyologlarımız ile hemşire, teknisyen gibi yardımcı sağlık personellerimizi kongremizde görmek istiyoruz.

Genç bilim insanlarımızı desteklemek, her kongremizde olduğu gibi yine hedeflerimizden biri olacaktır.

Üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konuları, dünyadaki ve ülkemizdeki konunun liderleri ve ulusal ve uluslararası katılımcılarımız ile birlikte interaktif bir şekilde tartışarak deneyimlerini siz meslektaşlarımıza aktaracaklardır. Güncel ve oldukça doyurucu bir bilimsel program hazırlamanın yanında, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren oldukça güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu yoğun bir hazırlık içerisindedir.

Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği (ÜTCD) adına sizleri tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duyacağız...

Saygılarımla,
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Bülent Gülekli


BİLİMSEL SEKRETARYA
E-mail: bilimsel@utcd2019.org

 

ORGANİZASYON SEKRETARYASID Event Turizm Organizasyon

Küçükbakkalköy Mahallesi Albay Sokak No:24 Ataşehir / İstanbul
T: 0216 573 18 36
F: 0216 573 83 18
info@utcd2019.org
www.devent.com.tr

 

  • Web Adresi: utcd2019.org