Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

26. Uluslararsaı Türk Pedodonti Derneği Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 10-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya, Concorde De Luxe Resort Hotel’de gerçekleştirilecek olan 26. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongre’sine  davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Antalya’nın en güzel beldelerinden biri olan Lara’da gerçekleştirilecek olan kongremizde, Çocuk Diş Hekimliği alanında konularında çok değerli bilim insanlarının konferanslarının yanı sıra, sözlü bildiri ve poster sunumları gerçekleştirecektir. Bilimsel aktiviteler ile birlikte, sosyal olarak da çok güzel geçeceğine inandığımız kongremizde yönetim kurulu ve organizasyon komitesi olarak her geçen gün büyüyen Pedodonti camiasını aileleri ile birlikte görmeyi arzu ediyoruz. Kongre ile ilgili bütün detaylara www.turkpedo2019.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bilimsel ve sosyal paylaşımlarımızla güzel bir kongre geçirmek ve derneğimizin prestijini ulusal ve uluslararası alanda bir adım daha öne taşımak ve sizlerin de desteği ile yeni adımlar atabilmek ümidiyle tüm meslektaşlarımı kongremize davet etmekten onur duyarım.
Antalya’da görüşmek dileği ile…

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr.Figen Seymen
Türk Pedodonti Derneği Başkanı


 

Sevgili Meslektaşlarım

Hepinizi bilgilerinizi yenilemeye, teknolojik gelişmeleri yakalamaya, kuşaktan kuşağa deneyimlerinizi paylaşmaya ve güzel anılar biriktirmeye 26. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongresine bekliyoruz.

Bilimsel ve pratik eğitimimizin, fakülte ve kontenjanlarımızın artması ile nicelik ve nitelik olarak yetersizleşmesi, performans uygulamalarının getirdiği iş yükünün ağırlaşması, sağlık politikalarının koruyucu, önleyici değil tedavi edici şekillenmesi yanında, sosyal medyada flor, macun kullanımı karşıtı söylemler ile mücadele etmek zorunda kaldığımız günler yaşamaktayız.

Tüm bu olumsuzluklara karşın kongremizde Bilimsel Komitemizin titiz çalışmaları ile birbirinden değerli konuşmacılar, sosyal komitemizin katkıları ile sosyal aktiviteler ve siz saygıdeğer katılımcıların poster-sözlü sunumları, katılımcı firmalarımızın teknolojik yenilikleri sizi karşılayacak.

Antalya’da, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılında Cumhuriyetimizin temelinin ve gelişmesinin bilimin aydınlığında olacağı söylemiyle 
sonbaharda buluşmak üzere.

 

Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Kongre Organizasyon Komitesi Başkanı

  • Web Adresi: turkpedo2019.org