Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Bak:Şaşılıkta Temel Muayene Yöntemleri

Değerli meslektaşlarımız,

Sizleri Ankara TODEM’de ilk kez düzenleyeceğimiz ‘Temel Şaşılık Temel Muayene Yöntemleri’ adlı bilgi ve beceri aktarım kursuna davet ediyoruz. Bu kursta katılımcıları, şaşılık ile başvuran hastalarda uyguladığımız muayene yöntemleri, kullanılan testler ve şaşılık gibi karmaşık bir hastalığı daha iyi anlamamızı sağlayan kanunlar ve fizyolojik olaylar konusunda aydınlatmayı planlıyoruz. Şaşılık ile başvuran çocuklarda kırma kusurlarını ölçme yöntemleri de kurs programımız içinde yer almaktadır.

Tüm konular olgu örnekleri ile üzerinden anlatılacak ve video gösterimi ile desteklenecektir. Teorik anlatımların ardından 5’erli gruplarla konusunda tecrübeli 6 eğitmen gözetiminde katılımcıların pratik yapması sağlanacaktır. Bu projenin gerçekleşmesinde değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve TODEM'i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Şaşılık muayene yöntemlerine ilgi duyan meslektaşlarımızı 7 Eylül 2019 tarihinde Ankara’da düzenleyeceğimiz TOD Şaşılık Birimi BAK programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. Nazan Bengüdeniz 
TOD Şaşılık Birimi Başkanı, 
BYK adına

  • Web Adresi: todnet.org/SasilikBak_07Eylul