Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Dermatoloji 2007 Bahar Simpozyumu

DAVET

Sayın Meslektaşlarım,

İki yıllar çok çabuk geçer oldu ve yine bir Bahar Simpozyumunun eşiğine hızla geldik. Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği olarak sizlere değişik şekillerde yararlı aktiviteler sunmaya devam ediyoruz. Bahar Simpozyumlarımız da bu yelpazede 76 yıllık derneğimiz için olmazsa olmaz olan aktivitelerden biridir. Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği olarak ve derneği temsilen biz yönetim kurulu olarak (bugün varız, yarın yokuz !) hiçbir kavganın, sürtüşmenin, çekişmenin içinde değiliz ve olmak ta istemiyoruz. 2005 yılında yaşanan ve bizim tamamen dışımızda gelişen çok üzücü kargaşayla, sevimsiz olaylarla yeniden karşılaşmamak ve kimseyle inatlaşmamak, sevimsiz rekabete girmemek için, simpozyumumuzu Nisan ayına taşıdık (18-20 Nisan 2007). Bizim uzun vadede tek ve gerçek amacımız sizlere her zaman yararlı hizmetler sunabilmektir. Bizden sonra göreve talip olacak olan genç arkadaşlarımızın da aynı şevk ve heyecanla gönülden benimseyerek, görevi sürdürebilmeleri, aynı hedefleri paylaşarak, bizlerden daha başarılı olmaları, kişisel tatminleri ve hırsları değil, bizler gibi sizlere hizmeti ön planda tutmaları bizlerin en güzel hayalleridir.

İlk kez bu simpozyumumuzda, Seçimli Dernek Genel Kurulumuzu da, geniş katılımla yapmak düşüncesindeyiz. Simpozyumumuza katılımınız bu açıdan da önem taşıyacaktır.

Simpozyumumuzda yine bilimsel açıdan olabilecek en üst düzeyi, özenle seçilmiş konular ve konuşmacılar aracılığıyla sağlayacağımıza inanıyoruz. Kısa zamanda programımız belli olarak sizlere sunulacaktır. Sizlerden dileğimiz ise “Derneğinize” sahip çıkmanız, katılacağınız toplantı programlarını yaparken hizmet beklerken olduğu gibi birinci sıraya “Derneğinizin” toplantısını almanız, yoğun katılımlarınızla bizim çalışma şevk ve heyecanımızı arttırmanızdır. Diğer toplantılarla kıyaslayacağınız zaman, sosyal programları ile değil, içeriği, bilimsel düzeyi, kongre veya sempozyuma verilen paraların açık ve net bir bütçeyle sizlere sunulduğu gibi nereye gittiği ve yeniden hizmet olarak (dergi, kurs, toplantı, ödüller) nasıl dermatoloji camiasına döndüğü yönleriyle kıyaslayın.

Bahar Simpozyumumuzda hep birlikte olmak umuduyla ve saygılarımızla!

Yönetim Kurulu Adına,
Prof. Dr. Ertuğrul H. Aydemir
Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği Başkanı


Dilan Congress & Luxury & Incentive
Cengiz Topel Mahallesi, Dereyolu Sokak
Umut-2 Apt. No: 26/6
Etiler 34337, İstanbul - Türkiye
Tel: +90 212 257 86 67
Faks: +90 212 265 54 74
e-mail: [email protected] 
http://www.dilan.com.tr

  • Web Adresi: turkderm.org.tr/dermatoloji2007