Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

TOD 10. Mart Sempozyumu

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Erzurum-Trabzon Şubemizin düzenleyeceği “Oftalmolojide Güncel Yaklaşımlar” konulu 10. Mart Sempozyumu 8-10 Mart 2013 tarihleri arasında Erzurum Palandöken’de Palan Otel‘de yapılacaktır.

Anadolu’nun zirvesi Palandöken Dağı’nda Oftalmolojide güncel konuların ele alınacağı, tanı ve tedavilerin tartışılacağı bu sempozyumda tüm meslektaşlarımızla bir arada olmayı arzu ediyoruz. Sempozyumumuzda 6 panel, 2 konferans gerçekleştirilecektir. Konularında deneyimli meslektaşlarımız sizlere ana konularda temel bilgilerin yanısıra özellikle son gelişmeler ışığında güncel bilgileri aktaracaklardır.

Palandökenin en güzel günlerinde, oftalmolojinin en güncel bilgileri yanı sıra temel konuların işlendiği bu toplantıda mesleki bilgi paylaşımı yanında, Anadolunun misafirlik anlayışı ile mesleki streslerin oldukça arttığı bu günlerde sizlerin iyi bir hafta sonu geçirmesini arzu ediyoruz, davet ediyoruz ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Sempozyumun organizasyonunda emeği geçen, destek veren başta genel merkez olmak üzere, tüm birim yöneticilerine, şube yönetim kurulu arkadaşlarıma, konuşmacı olmayı kabul eden tüm meslektaşlarıma, sponsorlukları ile destek veren firmalara, özverili çalışmalarından dolayı Figür Kongre ve Organizasyon firması ve Palan Otel yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

Dr. İbrahim KOÇER
TOD Erzurum-Trabzon Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına


Sempozyum Bilimsel Sekreteryası

Dr. İbrahim KoçerE-Posta : [email protected]

Sempozyum Organizasyon Sekreteryası


19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Nova Baran Plaza No:4
34360 Kat:6 Şişli / İstanbul – TürkiyeTel  : (0212) 381 46 00 Pbx
Faks  : (0212) 258 60 78
E –Posta  :  [email protected]

 

  • Web Adresi: todnet.org/MartSempozyumu2013