Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

TOD 26. Yaz Sempozyumu

Davet

Sayın Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubesinin düzenleyeceği 27.Yaz Sempozyumuna sizleri davet etmekten mutluluk duyuyorum. Bu yıl Yaz Sempozyumu 13 - 15 Haziran tarihleri arasında Diyarbakır da Dicle Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlenecektir. Sorunsuz, verimli ve huzur dolu bir sempozyum geçirmeniz için kongre merkezinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumun ana konusu “Katarakt ve Oftalmolojide Güncel Tedaviler” olup 9 panel, 3 konferans ve 1 katarakt video sempozyumu düzenlenecektir. Ayrıca Tıbbi Retina, Cerrahi Retina ve Glokom panelleri de düzenlenecektir. Değerli katılımcılar ile birlikte, güncel konuların ele alınacağı, konusunda oldukça deneyimli meslektaşlarımızın bilgi birikimlerini sunacağı, yoğun programlı bir toplantı düzenlenmiştir.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programının hazırlanmasında çalışan TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kuruluna, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan tüm meslektaşlarıma, organizasyonundaki çalışmalarından ötürü Figür Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Yaz sempozyumun da buluşmak dileği ile saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. İhsan ÇAÇA
TOD Diyarbakır Şube Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına


Sempozyum Bilimsel Sekreteryası


Dr. İhsan ÇAÇA
Dicle Üniversitesi Göz Hastalıkları AD. 
Gsm: 0505 552 73 91
E-Posta: [email protected]

Sempozyum Organizasyon Sekreteryası


19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Nova Baran Plaza No:4
34360 Kat:6 Şişli / İstanbul – Türkiye
E-Posta:[email protected]

  • Web Adresi: todnet.org/Yazsempozyumu2014