Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

TOD 37. Bahar Sempozyumu

DAVET

Değerli meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi’nce, her yıl düzenlenen ve bu yıl 37.sini gerçekleştireceğimiz Bahar Sempozyumu, 23-25 Mayıs 2014 tarihlerinde Grand Cevahir Otel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Dr. Cahit Ünlüçerçi anısına düzenlenen sempozyumun ana konusu‘Göz Hastalıkları Tanı ve Tedavilerinde İpuçları ve Püf Noktaları”  olup konularında bilgili ve deneyimli değerli meslektaşlarımız tarafından sunulacak 11 panel ve bir konferansla konu ile ilgili bilgilerimizi tazeleyeceğiz.

Ayrıca Sempozyum süresince; Tıbbi Retina Paneli, FFA Kulubü, Oküloplastik Olgu Sunumları toplantıları ve Kontakt Lens Kursu düzenlenecektir. Bu sene ilk kez Uvea Behçet Birimince ‘Olgu Sunumu’ oturumu yapılacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programının en mükemmel bir hale getirilmesinde, üstün gayret ve özveriyle çalışan TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulundaki çok değerli çalışma arkadaşlarıma, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan tüm meslektaşlarıma, sempozyumun en uygun koşullarda sizlere sunulmasına olanak sağlayan sponsor firmalara, organizasyonundaki çalışmalarından ötürü Figür Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına yürekten teşekkür ederim.
TOD 37. Bahar Sempozyumunda görüşmek dileğiyle, 

Saygılarımla,

Dr.Ercan Sağlam
TOD İstanbul Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına


SEMPOZYUM BİLİMSEL SEKRETERYASI
Prof. Dr. Bülent Gürler
Gsm: +90 (532) 794 72 22
E-posta: [email protected]

SEMPOZYUM ORGANİZASYON SEKRETERYASI

19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Nova Baran Plaza No:4
34360 Kat:6 Şişli / İstanbul – Türkiye
E-Posta: [email protected]

  • Web Adresi: todnet.org/baharsempozyumu2014