Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

TOD VII. Canlı Cerrahi Sempozyumu - Katarakt ve Refraktif Cerrahi Canlı Cerrahi Uygulamaları

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

TOD Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi Birimi’nin gelenekselleşen Canlı Cerrahi Sempozyumu bu sene 22-23 Şubat 2014 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Otel Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Bu sene VII.sini düzenleyeceğimiz sempozyumumuzda deneyimli uzmanlardan Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi’ndeki son gelişmeleri ve yeni teknikleri izleme olanağı bulacağız.

Meslektaşlarımızın mezuniyet sonrası ve asistan eğitiminde önemli yer tutan sempozyumumuzda bu sene canlı katarakt ve refraktif cerrahi uygulamaları, video sunuları, 3D video sunu seansı, interaktif tartışma ve e-poster uygulamaları yer alacaktır.  Ayrıca dileyen meslektaşlarımız önceden randevu alarak katarakt simülatör cihazlarında pratik yapma imkânı bulacaklardır.

Bu sene de cerrahi vakalar Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanelerinden HD kalitesinde yayınla yapılacaktır. Hastanenin bu sempozyumdaki desteği için başta Başhekim Prof.Dr. Ahmet Demirok olmak üzere tüm hekim ve personel kadrosuna teşekkürlerimizi sunarız.

Sempozyumumuza bu sene endüstriden yoğun bir katılım talebi gelmiştir. Meslektaşlarımızın ve endüstrinin her yıl artan katılımları, toplantımızın giderek artan başarısının önemli bir göstergesidir. Bu talepler sizlere faydalı olacak biçimde yeni ürünlerin, tekniklerin cerrahi ortamında aktarılmasına ve panelistler aracılığı ile katılımcıların da katkısıyla serbestçe tartışılmasına olanak sağlayacak biçimde organize edilmektedir. 

Bu seneki sempozyumumuzun organizasyonunda Topkon firması bizlere yardımcı olacaktır
Siz değerli meslektaşlarımızdan isteğimiz, kendi videolarınızla toplantıya katılmanız ve e-posterlerinizle deneyimlerinizi bizlerle paylaşmanızdır.

Tüm meslektaşlarımızı sempozyumumuza davet ederken, sizlerin desteği ile, bizlere yakışan, bilimsel yönden faydalı, eğitici bir toplantıyı el birliği ile yapmak en büyük dileğimizdir.

Saygı ve sevgilerimizle

TOD KRC Birim Yürütme Kurulu Adına

Doç. Dr. Emrullah TAŞINDI 
TOD KRCB Başkanı

Doç. Dr. Hanefi Çakır
TOD KRCB Sekreteri


SEMPOZYUM ORGANİZASYON SEKRETERYASI


TOPKON KONGRE HİZMETLERİ

Zühtüpaşa Mah. Rıfatbey Sk.
No:24 34724
Kalamış-Kadıköy İstanbul
Tel : +90 216 330 90 20
Faks : +90 216 330 90 05
E-mail: [email protected]

  • Web Adresi: todnet.org/KRC-CanliCerrahi2014