Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız,

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi 18 - 21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de Çeşme Sheraton Hotelde düzenlenecektir. 12.Ulusal kongremiz, Dr. Hasan Erhun Kasırga başkanlığında Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliğiyle gerçekleşecektir.

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi Kongresi çocuk gastroenteroloji camiası, pediatri uzmanları, aile hekimleri, diyetisyenler, çocuk gastroenteroloji hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir platform sağlayacaktır. Kongremizin önceki yıllarda yakalamış olduğu başarıları yüksek bir katılım oranı ve zengin bir bilimsel içerik ile sürdürmesinin yanında sosyal açıdan da doyurucu olabilmesi en önemli hedeflerimiz arasındadır. Amacımız pediatrik gastroenteroloji ailesi dışındaki katılımları da mümkün olduğunca arttırmaktır. Kongre yeri olarak Manisa yerine Çeşme, İzmir’i seçmemizin temel nedeni yüksek katılımlı bir kongreyi bilimsel ve sosyal yönden en yüksek memnuniyet düzeyini sağlayarak gerçekleştirmektir.

6-8 Eylül 1995 tarihleri arasında Çeşme, İzmir’de düzenlenen 1. Ulusal Pediatrik Gastroenteroloji ve Beslenme Kongresinin üzerinden tam 22 yıl geçmiş bulunuyor. Geçen yıllar içinde Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailesi giderek büyüdü ve gelişti. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde çok başarılı olacağına inandığımız 12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için sizleri Çeşme, İzmir’e bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Aydan Kansu
TÇGHBD Başkanı
Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Hasan Erhun Kasırga
Kongre Başkanı

 


Organizasyon Sekretaryası
Adres: Muallim Naci Cad. Katmer Sk. No:2 Ortaköy İstanbul / Türkiye
Telefon: 0212 282 92 32
Faks: 0212 268 18 41
Web: www.globalturizm.com.tr

 

  • Web Adresi: cocukgastro2018.org