Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

TOD 42. BAHAR SEMPOZYUMU

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi’nin42. Bahar Sempozyumu 10-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında  Dr. Hikmet Beştaş’ın anısına Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de yapılacaktır.

42. Bahar Sempozyumu konusu, Oftalmolojide Aciller olarak belirlenmiştir.

Toplantı programı Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu tarafından hazırlanmış olup, oftalmolojinin tüm branşlarında acil olan konular olgularla sunulacak, aynı zamanda Acil Göz Hastasına Yaklaşım ve Medikolegal konular da işlenecektir. 

Ayrıca Kornea ve Oküler Yüzey birimi tarafından “Oküler Yüzey Restorasyonunda Güncel Tedavi Yöntemleri”, Oküler Enfeksiyonlar Birimi tarafından da “Oküler Mantar Enfeksiyonları” başlıklı iki adet birim uydu toplantısı yapılacaktır. 

Baharın başladığı bu günlerde erguvan ağaçlarının güzelleştirdiği İstanbul’un tadına varmak isteyen tüm değerli meslektaşlarımızı çok merkezi konumda olan Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de misafir etmekten mutluluk duyarız. 

Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu’ndaki çok değerli çalışma arkadaşlarıma, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyerek en uygun koşullarda sizlere sunulmasını sağlayan sponsor firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Topkon Turizm Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. 

10-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında 42. Bahar Sempozyumu’nda beraber olmak dileği ile saygılarımı sunarım  

Prof. Dr. Ferda Çiftçi
TOD İstanbul Şubesi Başkanı

TOD İstanbul Şubesi yönetim kurulu adına

  • Web Adresi: todnet.org/baharsempozyumu2019