Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

EFCA Gam & Conference 2021

Değerli EFCA üyeleri, Avrupa'nın dört

bir yanından meslektaşlarımız, Avrupa Danışmanlık Mühendisliği Dernekleri Federasyonu (EFCA) adına, 3 Haziran'da düzenlenecek yıllık EFCA Konferansı için sizleri İstanbul'a davet etmekten mutluluk verici.
Rd - 4lik 2021.

2021 aynı zamanda Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği'nin (ATCEA) 40.
Bu yılki konferansın
teması; "Değişime Hazırlıklı Olun! ", Değişen Mühendislik Danışmanlığı İşYerinde Profesyoneller. Yeni küresel pazarın inanılmaz değişken ortamında hayatta kalmak için hepimizin yüzleşmeye başladığı ve benimsemek zorunda kaldığı değişimleri ve zorlukları keşfedecek çok bilgili konuşmacılardan oluşan çeşitli bir panel oluşturduk. Ayrıca, çalışma ortamlarındaki, insan kaynakları profilindeki, finansman modellerindeki ve müşterilerdeki değişimin yakın gelecekte nasıl gelişebileceğini paneller üzerinden tartışma şansına sahip olacağız. İnşaat sektörünün önemli bir oyuncusu olarak Danışmanlık Mühendisliği sektöre nasıl liderlik edebilir? Değişikliği başlatacak pozisyonda olmak için herhangi bir veya yeterli Ar-Ge yapıyor muyuz? Değişimi yönetmek için gerekli insan kaynağına sahip miyiz ve yükseköğretim sistemi sektöre şirketlerine vizyoner olabilecek mühendis ve mimarlar sağlamak için kendini değiştiriyor mu? Bunlar ve İstanbul'da tartışılacak çok daha fazlası, [email protected]'detartışmak ve bize yazmak için konular önermekte özgür olun.
Bu arada, 2004'teki son Konferanstan bu yana İstanbul'da ikinci kez bu kısa süre konaklama süresince sizlerin ve ortaklarınızın gözlerini bir kez daha kamaştırmaya hazırlanıyoruz.
Eski Bizans ve Osmanlı eski başkentinin büyülü bölümlerinin yanı sıra modern İstanbul şehrini ve İstanbul Boğazı'nın gerçekten güzel atmosferini deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Biz mühendisler ve mimarlar Federasyonumuzun sorunlarına ve Danışmanlık İşletmesi'nin sorunlarına kendimizi şımartırken, ortaklarınızın, eşlerinizin mutlaka keyif alacağı çok cazip yan programlar olacaktır. CEO öğle yemeği, mevcut arkadaşlıkları güçlendirmek ve gelecekteki işbirlikleri için ağlarımızı geliştirmek için çok değerli bir etkinlik olacak.
Bu çok özel etkinliği kaçırmayın ve büyülü bir tarihi sarayda boğaz boyunca unutulmaz bir Gala gecesinde İstanbul'da ATCEA'nın 40.
Sizinle Batı ve Doğu'nun kavşağında buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

  • Web Adresi: https://efca2021istanbul.com