Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Uluslararası Katılımlı Türk Romatoloji Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) Merkez ve Erzurum şubelerinin ortaklaşa düzenledikleri "Uluslararası Katılımlı Türk Romatoloji Kongresi28-30 Mayıs 2021 tarihinde online olarak düzenlenecektir.

Romatizmal hastalıklarla ilgili güncel tanı, tedavi ve uygulamaların bütün detaylarıyla yer alacağı kongremizde konulara akademik yaklaşımın yanı sıra, günlük pratiğimizde bize yardımcı olacak son yeniklikler alanlarında deneyimli yabancı ve yerli akademisyenler tarafından multidisipliner olarak ele alınacaktır. Bol tartışma ve interaktif katılımın olmasını amaçladığımız kongremiz 3 gün boyunca devam edecek olup, bilimsel arenada sözlü sunumlarla ve çok renkli bilimsel tartışmalarla keyifli bir eğitim ortamı oluşturulacaktır. Kongremiz gerekli tüm donanımlar kullanılarak fiziki bir kongreye benzer yapıda ve tüm oturumlara aktif katılabileceğiniz bir ortamda gerçekleşecektir.

Bilimsel programın yanı sıra, sürpriz konukları ve değişik alanlardaki yarışma programları ile de beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz kongremiz, siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ve bilimsel katkılarıyla zenginleştirecektir. Sizlerle dinamik, bilimsel gücü yüksek, dopdolu, monotonluktan uzak, aydınlık bir kongrede buluşmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şebnem Ataman
Kongre Eş Başkanı
TRASD Başkanı

Prof. Dr. Meltem Alkan Melikoğlu
Kongre Eş Başkanı
TRASD Erzurum Şubesi Başkanı

 

  • Web Adresi: https://turkrom2021.org