Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

29. Ulusal Dermatoloji Kongresi


Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, bu yıl sizleri 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında Kaya Palazzo Otel, Antalya’da, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz ve bu sene 29’uncusunu düzenleyeceğimiz Ulusal Kongremize davet etmekten büyük sevinç duyarız.

Ulusal Kongremiz, diğer toplantılarımızın birçok özelliğini bünyesinde toplayarak, meslektaşlarımızın bilgilerini, deneyimlerini, görgülerini paylaştıkları; diğer taraftan sosyal programlar içinde birbirleriyle hasret giderdikleri, yeni meslektaşlarıyla tanışarak kardeşlik kurdukları bir şölen özelliğindedir.

Türk Dermatoloji Derneği’nin bu en önemli ve büyük etkinliğine, Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyar,

Kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Emel ERDAL ÇALIKOĞLU
Türk Dermatoloji Derneği BaşkanıDeğerli Meslektaşlarımız,

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak Türk Dermatoloji Derneği'miz ile birlikte düzenleyeceğimiz 29. Ulusal Dermatoloji Kongresi19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya, Belek'te gerçekleştirilecektir.

Kongremizin gerek bilimsel gerekse sosyal içerikleriyle  tüm meslektaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmesini  hedefledik. Bu amaçla, özellikle konularında deneyimli değerli meslektaşlarımızın yanısıra alanlarında çok yetkin yabancı konuşmacılara da yer vereceğiz.

Kongremizde, Dermatoskopi, kozmetik dermatoloji ve dermatoallerji başta olmak üzere özellikle meslektaşlarımızın istekleri doğrultusunda uygulamalı kurslar yapılacaktır. Bilimsel içeriğinin yanısıra,  sosyal açıdan da hoşça vakit geçirmeniz amacıyla zengin ve keyifli etkinlikler  hazırlamaktayız.

Kongremizin her yönüyle hafızalarda kalacak  bir kongre olması çabası içerisindeyiz. Tabii ki sizlerin  destek ve katılımlarınızla  anlam kazanacak olan 29. Ulusal Dermatoloji Kongre'mizde sizleri  ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacağız. 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında kongremizde sizlerle birlikte olmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Akın AKTAŞ

  • Web Adresi: https://ulusaldermatoloji2021.org