Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

3. Endokrin Kardiyovasküler Renal Hastalıklar ve Aciller Kongresi EKRA

Sayın Yetkili,
 
Yapısal Kalp Hastalıkları Derneği yıl boyunca çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemenin yanısıra Haziran ayında 3. Endokrin Kardiyovasküler Renal Hastalıklar ve Aciller Kongresi’ni gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Kongre 30 Mayıs - 2 Haziran 2024 tarihinde Limak Hotel, Bafra- K.K.T.C.’de düzenlenecektir.
 
Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan kongremiz hem katılımcı sayısı, hem de yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel aktivitelerden birisi haline gelmiş olup zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza hitap edecek bir bilimsel program ve sosyal etkinlikler ile sunmayı planlamaktadır.
 
Interdisipliner zeminde gerçekleştirilecek oturumlarımızda Türkiye’den ve dünyadan konularında ağırlığı olan değerli konuşmacılar ve tartışmacılar yer alıyor. Özenle hazırladığımız bu ortak oturumlarımızın dikkatle izleneceğine inanıyoruz.
 
30 Mayıs - 2 Haziran 2024’de 3. Endokrin Kardiyovasküler Renal Hastalıklar ve Aciller Kongre’mizde bilgilerimizi paylaşmak amacıyla sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
 
Saygılarımızla...
 
Prof. Dr. Rüştü Serter
Kongre Başkanı

  • Web Adresi: ekra2024.org