Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Türk Kardiyoloji Derneği 40.Türk Kardiyoloji Kongresi

Değerli Meslektaşımız,
 
Türk Kardiyoloji Derneği yıl boyunca çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemenin yanı sıra her zaman olduğu gibi Kasım ayında Ulusal Kardiyoloji Kongresini 40. Kongremize yakışır bir seviyede gerçekleştirmeyi planlamaktadır.
 
Hem katılımcı sayısı hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan aktivitemizin engin içeriğini tüm katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ve değişik sosyal etkinlikler ile sunmayı hedeflemekteyiz.
 
Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret edeceğiz. “Sempozyumlar”, “Karşıt Görüş” ve “Nasıl Yapalım” oturumları ile kalp-damar hastalıklarıyla ilgili son bilgilerimizi güncelleyip tartışacağız. “Günlük Uygulamada Kardiyoloji” oturumlarımızı “Genç Kardiyologlar Oturumları” başlığı altında tüm kardiyoloji pratiğini kapsayacak şekilde genişleteceğiz. Geçen yıllardaki yoğun ilgi nedeniyle sayısını artırdığımız, sertifika verilen “İnteraktif Kurslar” ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz.
 
Her oturumumuzda Türkiye’den ve dünyadan konularında büyük ağırlığı olan değerli konuşmacılar ve tartışmacılar yer alıyor. ESC, EAS, ACC, Türk Dünyası Kardiyoloji Birliği, EACVI, EHRA ve EAPCI ile ortak oturumlarımızın dikkatle izleneceğine inanıyoruz.
 
Bu yıl daha da güçlenen kongremiz yine TTB tarafından kredilendirilecektir. Kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
 
6-10 Kasım 2024’de Ulusal Türk Kardiyoloji Kongremizde buluşmak, bilgilerimizi paylaşmak, dileği ve saygılarımızla.
 
Prof. Dr. Ertuğrul Okuyan
Türk Kardiyoloji Derneği Bilim Kurulu Başkanı
 
Prof. Dr. Can Yücel Karabay
Türk Kardiyoloji Derneği Bilim Kurulu Başkan Yardımcısı
 
Prof. Dr. Muzaffer Değertekin
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı

  • Web Adresi: tkd.org.tr/2024kongre