Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

23. Ulusal Kardiyoloji Kongresi

DAVET

Sevgili Meslektaşlarım,

Bu yıl yirmiüçüncüsünü düzenlediğimiz Ulusal Kardiyoloji Kongresi yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve her yıl artan katılımcı sayısı ile ülkemizin önde gelen bilimsel kongresidir.

Bu yılın en önemli programı, ESC Yönetim Kurulu'nun en üst düzeyde katılımıyla gerçekleştirilen "ESC-TKD Ortak Oturumu" olacak; gelenekselleştirdiğimiz "Türkiye-Polonya Ortak Oturumu" bu yıl yine kongre programımızda yer alacaktır.

Her yıl kongre programında sempozyumlar, mini kurslar, "nasıl yapalım" ve "karşıt görüş" oturumları düzenleyerek kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili güncel bilgiler meslektaşlarımıza sunulmaktadır.

"Görüntülü interaktif eğitim toplantıları" ve diğer dallar ile ortak sempozyumlar ilk kez geçen yıl yapılmış ve çok beğenilmişti. Bu programlar bu yıl daha da geliştirilmektedir.

Kongremiz, ülkemizde yapılan yeni bilimsel araştırmaları da poster ve sözlü sunumlarla öğrenme ve tartışma olanağını bu kez daha da geliştirerek bir yenilikle sunmaktadır: Posterler bu yıl tümüyle "e-poster" olarak hazırlanacak ve ilgilenen tüm katılımcılar kongre boyunca her posteri her an inceleme olanağı bulacaklardır.

Bu yılki kongre programı 10 paralel salonda, geçen yıl olduğu gibi 3 tam günlük yoğun bir yapıda gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımızın yoğun çalışma günlerini daha az işgal eden bu verimli yaklaşım geçen kongrede büyük destek görmüştü.

Özenle hazırladığımız XXIII. Kongremize katılarak bilgi paylaşımımızı güçlendirmeniz dileği ve saygılarımla.

Çetin Erol
Başkan


Darülaceze Cad. Fulya Sok. Ekşioğlu İş Merkezi 9/1 Okmeydanı, 34384 İstanbul
Tel: 0212 221 17 30 / 38 Faks: 0212 221 17 54
[email protected] - www.tkd.org.tr

  • Web Adresi: tkd.org.tr/2007kongre