Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

29. Ulusal Kardiyoloji Kongresi

DAVET

Sevgili Meslektaşımız,

2013 yılında 50. Yılını kutlayacak olan Türk Kardiyoloji Derneği ‘nin 26-29  Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya Maxx Royal Otel ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan, 29.Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresine sizi davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duyuyoruz.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz Kongremize Avrupa Kardiyoloji Derneği üye ülkelerinden meslektaşlarımızın yanı sıra başka kıtalardan da katılacak olan meslektaşlarımızın sayısının artmasını ve Geçen sene 3500 kişinin yer aldığı kongremize katılımın artarak devam etmesini bekliyoruz.
Yoğun iş temponuzu bozmadan size daha verimli bir toplantı zamanı sunmak için Kongremizi  29 Ekim tatili ile de birleştirerek Cumartesi-Salı günlerinde gerçekleştireceğiz.

Kongremizde sizin için en iyi kongre programını oluşturmak adına çalışıyoruz. Bunun için Kongremizde "Sempozyumlar", "Karşıt Görüş" ve "Nasıl Yapalım" oturumlarında Kalp Damar Hastalıkları teşhis ve tedavileri hakkında olan bilgilerimizi güncelleyip, tartışacağız.

Ayrıca bu sene yayınlanacak olan kılavuzlara da program da özel yer ayırarak olgular ile beraber detaylı tartışıyor ve öğreniyor olacağız.

Avrupa Kardiyoloji Derneği birlik ve çalışma grubu başkanları konuşmacı ve oturum başkanı olarak  katılacağı kongremizde American College of Cardiology (ACC)’den de çok sayıda seçkin yabancı konuşmacı yer alacaktır. Ayrıca bilimsel programımız içinde Avrupa Kardiyoloji Derneği(ESC), Avrupa Kalp Ritmi Birliği(EHRA) ve komşu ülke kardiyoloji dernekleri ile ortak oturumlarımız olacaktır.

En son yapılmış ulusal ve uluslararası bilimsel araştırmaları poster ve sözlü sunumlarla tartışma ve öğrenme olanağı sağlayan kongremizde bu yıl da geçen sene olduğu gibi aile hekimlerinden "Aile Hekimliği" başlığı altında olan bildiri özetlerini kabul ediyoruz. Çeşitli ülkelerden katılacak ve aile hekimi olan meslektaşlarımızın bu olanağı en iyi şekilde değerlendireceklerinden eminiz.

Bildiri Özetleri Değerlendirme Kurulu üyelerimizce bilimsel hakemlik kurallarına uygun olarak değerlendirilip kongreye kabul edilen bildiriler; Pubmed, IndexCopernicus, EMBASE (Excerpta Medica) ve TÜBİTAK ULAKBİM Türk Tıp Dizini'nde yer alan bilimsel dergimiz TKD Arşivi Özel Eki'nde yayınlanacaktır. Ayrıca, en yüksek puanı alan ilk üç bildiriye ödül verilecektir.

Uluslararası boyutu sürekli gelişen ve güçlenen Kongremiz yine EBAC ve Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir.

Antalya'nın göz kamaştıran kıyılarında, 29. Uluslararasi Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongremizde buluşmak dileğiyle ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Ömer KOZAN
Başkan
Prof. Dr. Lale TOKGÖZOĞLU
Gelecek Başkan ve Kongre Bilim Kurulu Başkanı

Bilimsel Sekreterya

Nish İstanbul A Blok Kat: 8 No: 47-48
Çobançeşme, Sanayi Cd. 11, Yenibosna, Bahçelievler
34196 İSTANBUL
T:+90 212 221 17 30 / 38
F: +90 212 221 17 54
[email protected] - www.tkd.org.tr
 

Organizasyon Sekreteryası


İcadiye Cad. No:3
KUZGUNCUK, 34674 İSTANBUL / TÜRKİYE
P: +90 216 310 11 00
F: +90 216 310 06 00
[email protected]
www.genx.com.tr
facebook.com/GENXKONGRE
twitter.com/GENX_KONGRE

 

  • Web Adresi: tkd.org.tr/2013kongre