Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

5. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

Saygıdeğer Meslektaşlarımız, Sayın Katılımcılar,

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisi yoğun olarak yaşanan pandemi nedeniyle 2020 yılındaki kongrelerin büyük bir kısmı uzaktan erişimle e-kongre şeklinde gerçekleştirilmişti. Önümüzdeki dönemde pandemi açısından olumlu bir sürecin devam edeceğini öngörerek, 5. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi‘nin 11-14 Kasım 2021 tarihleri arasında yüz yüze katılımla Adana Hilton Otel’de düzenlenmesine karar verilmiştir.

Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Derneği olarak düzenlediğimiz kongremiz bir dekatı geride bırakmaktadır, böylece ülkemizdeki nefroloji kongreleri arasında gelenekselleşmiş bir konum alma yolunda ilerlemektedir. Klasik bilgilerin gözden geçirilmesinin yanı sıra, güncel konular, konularında uzmanlaşmız meslektaşlarımız tarafından aktarılacak ve sizlerin değerli katılımları ile daha da zenginleşecektir. Her yıl olduğu gibi bilimsel programın tüm katılımcıların yoğun ilgisi, katılımı ve takibiyle gerçekleşeceğine inanıyoruz. Ayrıca her sene olduğu gibi kongre esnasında yapacağınız öneriler bir sonraki kongremize ışık tutacaktır.

Kongremiz, sizlerin mesleki bilgilerine ve hastalarımızın tedavilerine katkı sağlayacağı inancıyla sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı ifade eder, saygılar sunarız.

Kongre Sekreterleri
Prof. Dr. Kültigin TÜRKMEN
Doç. Dr. Ebru GÖK OĞUZ
Kongre Başkanları
Prof. Dr. İbrahim KARAYAYLALI
Prof. Dr. M. Deniz AYLI

 

  • Web Adresi: https://kongre.hdtvakfi.info